Biurka Flyingdesk – ponad 20-letnie doświadczenie

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od ponad 20 lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie w produkowaniu stelaży do biurek z regulowaną wysokością blatu pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nawiązane współprace z zagranicznymi kontrahentami dają pewność dostarczania produktów najwyższej jakości. Kooperujemy przede wszystkim z duńską firmą LINAK oferującą komponenty do metalowych konstrukcji. Już od bardzo długiego czasu jesteśmy jej autoryzowanym dystrybutorem na krajowym rynku. Za swój cel obraliśmy sobie także podniesienie świadomości ludzi na temat zdrowego stylu życia, który promujemy za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz serwisów internetowych.

Jakościowe komponenty firmy LINAK

Spośród oferowanych przez na produktów polecamy przede wszystkim kolumny podnoszące, które są przeznaczone do stołów biurowych oraz konferencyjnych. Dzięki jakościowemu wykonaniu i zwartej, trzyczęściowej konstrukcji, produkt odznacza się niezwykle cichą pracą oraz długim skokiem. Do tego typu urządzeń polecamy w szczególności skrzynkę kontrolną CBD6S, która powstała w celu obsługiwania systemów siłowników LINAK. Posiada niezbędne gniazda służące do podłączenia siłowników z obu stron obudowy. Kluczowym oprzyrządowaniem biurek do pracy na stojąco jest panel sterujący, którego funkcją jest nie tylko zmiana wysokości blatu, ale również zapamiętywanie preferowanej wysokości blatu przy pracy na stojąco oraz siedząco.

Stawiamy na świadomość klientów

Byliśmy jedną z pierwszych firm, która wprowadziła na polski rynek stelaże z elektryczną regulacją wysokości, przez co czuliśmy bardzo dużą potrzebę podniesienia świadomości potencjalnych klientów, jak pozytywnie urządzenia te wpływają na zdrowie oraz samopoczucie użytkowników. Nasze produkty pojawiały się w audycjach telewizyjnych oraz artykułach internetowych, dzięki czemu w niezwykle krótkim czasie staliśmy się jednym z liderów dostarczających stelaże do biurek z regulowaną wysokością blatu.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI
+48 58 681 80 17
+48 515 122 500
sulmet@sulmet.com.pl
ADRES PRODUCENTA
SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
ODWIEDŹ NAS NA:
facebooku
Copyright © Flyingdesk®   /   Projekt i realizacja Fabryka e-biznesu