Jakie biurko wybrać do Home office?

W obecnych czasach bardzo wiele obowiązków wykonujemy z wykorzystaniem Internetu, co sprawia, że pracować możemy z dowolnego miejsca na świecie. Sporo osób decyduje się więc na przeniesienie swojego biura do domu lub mieszkania. Pozwala to przede wszystkim zaoszczędzić pieniądze przeznaczane na dojazdy czy też jeszcze lepiej zaplanować swój rozkład dnia. Aby tak zwany home office był jak najbardziej efektywny i wygodny dobrze jest się zaopatrzyć w jakościowy sprzęt ułatwiający codzienną pracę. Narzędzia, takie jak komputer, drukarka czy segregatory są bardzo istotne do wydajnej i zorganizowanej pracy, jednak nie można zapominać o odpowiedniej pozycji przed biurkiem dbającej o nasz komfort oraz zdrowie.

Biurko z regulacją – gwarancja jakości i efektywnej pracy

Bardzo często to od pozycji na fotelu jest uzależniona nasza efektywna praca oraz samopoczucie. Niestety zdarza się, że poprzez nieodpowiedni dobór krzesła lub biurka sami sobie szkodzimy i narażamy kręgosłup oraz stawy na różne dolegliwości. Odpowiedzią na wszelkie uciążliwości może okazać się biurko z regulowaną wysokością blatu. Idea wykorzystania tego typu urządzenia jest prosta – można przy nim wykonywać swoje obowiązki zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej, co pozwala na bycie w ciągłym ruchu nawet podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Wygodna obsługa regulowanego blatu

Stelaż mebla został wykonany z najwyższych jakościowo materiałów zapewniających sprawne działanie nawet przez wiele lat użytkowania. Regulacją wysokości blatu można zarządzać na kilka sposobów – przede wszystkim za pomocą wbudowanego panelu, w którym istnieje możliwość zaprogramowania optymalnej dla siebie wysokości. Z pomocą przychodzi także komputer lub aplikacja mobilna na smartfony, za pomocą których bardzo szybko dostosujemy wysokość blatu do oczekiwanej pozycji.

Tego typu rozwiązania cieszą się zarówno w Polsce, jak i w całej Europie bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko przy korzystaniu z home office. Biurko z regulacją wysokości powinno być obowiązkowym wyposażeniem każdej nowoczesnej firmy.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI
+48 58 681 80 17
+48 515 122 500
sulmet@sulmet.com.pl
ADRES PRODUCENTA
SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
ODWIEDŹ NAS NA:
facebooku
Copyright © Flyingdesk®   /   Projekt i realizacja Fabryka e-biznesu