Biurka dla graczy

W ostatnim czasie branża gamingowa bardzo mocno się rozwinęła. Gracze z całej Europy (i nie tylko) spotykają się w świecie wirtualnym, aby rywalizować, nawiązywać nowe kontakty i wspólnie spędzać czas przed ekranami komputera. Aby jednak wzajemna rywalizacja mogła przebiegać w możliwie najbardziej komfortowych warunkach należy wyposażyć się w odpowiednie biurko. Przykładem jest w tym przypadku biurko z regulowanym stelażem, który umożliwia prowadzenie działań zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.

Zdrowie przede wszystkim!

Żyjemy w czasach, w których bardzo wiele godzin w ciągu dnia spędzamy w pozycji siedzącej, najczęściej przed ekranem komputera. Przy biurku nie tylko się uczymy i pracujemy, ale jak pokazuje branża gamingowa, również spędzamy czas wolny. To ogromne obciążenie dla kręgosłupa, dla którego siedzenie nie jest przecież pozycją naturalną. Celem naszej firmy jest zapewnienie graczom możliwie najbardziej optymalnych warunków spędzania czasu. Przy oferowanym przez nas biurku można siedzieć, jednak, gdy tylko poczuje się zmęczenie lub chęć rozprostowania kości, można bardzo wygodnie podnieść blat do takiej wysokości, która umożliwi kontynuowanie rozgrywki w pozycji stojącej.

Biurko z regulowaną wysokością blatu to ogromna zaleta i możliwość wypracowania znacznej przewagi podczas rozgrywki. W czasie, gdy inni zawodnicy będą przemęczeni kilkugodzinnym siedzeniem przed ekranem komputera, osoby z regulowanym biurkiem mogą wykorzystać swoją przewagę w postaci mniejszego zmęczenia, a co za tym idzie, lepszego refleksu wynikającego z dużo wygodniejszej pozycji przed monitorem komputera.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Biurko z regulowaną wysokością może być obsługiwane za pomocą specjalnego panelu umieszczonego pod blatem, jednak ważną informacją jest fakt, że również specjalnie przygotowana aplikacja mobilna umożliwia wygodną obsługę całego mechanizmu. Biurka dla graczy są szerokie, co umożliwia korzystanie nie z jednego, ale aż z dwóch lub nawet trzech monitorów jednocześnie. Zapewnia to jeszcze lepsze wrażenia podczas rozgrywki.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI
+48 58 681 80 17
+48 515 122 500
sulmet@sulmet.com.pl
ADRES PRODUCENTA
SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
ODWIEDŹ NAS NA:
facebooku
Copyright © Flyingdesk®   /   Projekt i realizacja Fabryka e-biznesu