Komfort pracy przy regulowanym biurku

W dzisiejszych czasach bardzo dużo zadań wykonujemy przed ekranem komputera. Można zaryzykować stwierdzenie, że wielu z nas przebywa w pozycji siedzącej przez większość swojego dnia. Nie jest to najlepsza informacja, ponieważ długotrwałe siedzenie wpływa niekorzystanie na układ krążenia, stawy oraz kręgosłup. Aby zapobiec negatywnym skutkom przebywania w pozycji siedzącej zostały opracowane biurka z regulowaną wysokością blatu. Mogą stanowić one wyposażenie miejsc, takich jak urzędy, biura, sekretariaty, recepcje czy nawet domy prywatne, gdzie również zdarza się nam pracować.

Biurko z regulacją – co to takiego?

Biurko z regulowaną wysokością to nic innego, jak solidny blat umieszczony na ruchomym stelażu umożliwiającym wykonywanie ruchów w górę i w dół. W zależności od wybranego wariantu ruch ten może być sterowany na przykład za pomocą smartfona, komputera lub specjalnego panelu umieszczonego pod blatem. Dzięki funkcji programowania istnieje możliwość zapamiętania wybranej wysokości biurka, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo wygodna dla każdego z użytkowników.

Postaw na komfort swojej pracy!

Niewygodna pozycja przy biurku jest jednym z kluczowych aspektów mających wpływ na spadek wydajności pracy. Okazuje się bowiem, że sam wygodny fotel nie rozwiązuje problemów z bólem kręgosłupa lub też z dolegliwościami stawów. To właśnie pozycja stojąca jest dla człowieka naturalną i to w niej powinniśmy spędzać większość dnia. W tym celu został opracowany specjalny stelaż, który może być regulowany w bardzo dużym zakresie wysokości. Pozwala to na wykonywanie swoich codziennych obowiązków nie tylko siedząc, ale i stojąc, co ma znaczący wpływ na poprawę krążenia w organizmie, a dzięki temu na lepszą wydajność i komfort pracy.

Biurka z regulowaną wysokością blatu są dostępne w różnych rozmiarach oraz konfiguracjach, co sprawia, że każdy z użytkowników znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Oprócz tego duży blat zapewnia miejsce na wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak monitor, mysz, klawiatura, głośniki czy też lampka.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI
+48 58 681 80 17
+48 515 122 500
sulmet@sulmet.com.pl
ADRES PRODUCENTA
SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
ODWIEDŹ NAS NA:
facebooku
Copyright © Flyingdesk®   /   Projekt i realizacja Fabryka e-biznesu