Poprawa produktywności w pracy – biurko podnoszone

W ostatnim czasie sporą popularnością klientów cieszą się biurka z regulowaną wysokością blatu. Są one wykorzystywane nie tylko w biurach i urzędach, ale nierzadko także w prywatnych domach przez osoby wykonujące swoje zadania w sposób zdalny. Tego typu sprzęty bardzo mocno poprawiają produktywność w pracy, a przy tym dbają o właściwą postawę podczas codziennych obowiązków. Biurka z regulowaną wysokością blatu mogą służyć jako miejsce pracy, nauki czy też rozrywki.

Szeroka dostępność produktów

Biurka podnoszone są dostępne w wielu wariantach rozmiarowych ? od 800×800 do nawet 2000×800 – co sprawia, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Ponadto wyróżniamy stelaże w kolorze białym, szarym oraz czarnym. Powoduje to, że w znakomity sposób mogą być one dopasowane do każdego wnętrza.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Biurka z regulacją mogą być obsługiwane za pomocą specjalnego panelu umieszczonego pod blatem. Pozwala on na zaprogramowanie kilku pozycji, co sprawia, że ustawienie odpowiedniej wysokości blatu zajmuje zaledwie kilka sekund. Oprócz tego możliwe jest obsługiwanie mechanizmu przy użyciu smartfona (zarówno z systemem Android, jak i iOS), co wpływa na wygodę korzystania z biurka.

Biurko z regulowaną wysokością blatu ? zalety

Do podstawowych korzyści płynących z użytkowania biurek regulowanych należy zaliczyć przede wszystkim utrzymanie naturalnej pozycji ciała. To właśnie postawa stojąca jest dla ludzi naturalna i to w niej powinniśmy spędzać znaczną część dnia. Niestety realia są często takie, że poza dojazdem do pracy oraz poza odpoczynkiem po pracy, również sam czas wykonywania obowiązków służbowych spędzamy w pozycji siedzącej. Jest to bardzo niezdrowe dla kręgosłupa oraz układu krążenia. Postawa stojąca zmusza do aktywnego utrzymywania pozycji pionowej, a co za tym idzie mobilizuje mięśnie szkieletowe do pracy. Wszelkie czynności wykonywane w pozycji stojącej poprawiają koncentrację oraz mobilizują ciało do zwiększonej aktywności.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI
+48 58 681 80 17
+48 515 122 500
sulmet@sulmet.com.pl
ADRES PRODUCENTA
SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
ODWIEDŹ NAS NA:
facebooku
Copyright © Flyingdesk®   /   Projekt i realizacja Fabryka e-biznesu