Jak spalać ponad 600 kcal tygodniowo (bez wysiłku!)

Marzysz o zgrabnej figurze, jednak nie masz czasu albo ochoty na treningi? Istnieje sposób, który może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Podpowiadamy, jak spalić kalorie bez wysiłku. Wystarczy tylko… stać. Tak, dobrze czytasz, stanie może być Twoim sprzymierzeńcem w walce z dodatkowymi kilogramami.

Jak spalić tłuszcz bez ćwiczeń?

Wiele z nas chce pozbyć się nagromadzonego tłuszczu z brzucha czy bioder. Odchudzanie nie jest jednak wcale takie proste, zwłaszcza przy siedzącej pracy, która unieruchamia nas na kilka godzin. Tymczasem okazuje się, że jedna zmiana może przyczynić się do utraty kalorii bez ćwiczeń.

Naukowcy z Wielkiej Brytanii przeprowadzili badanie, które dowiodło, że stanie pomaga schudnąć. 10 pracowników biurowych codziennie, zamiast siedzieć stało przy biurkach po 3 godziny. Okazało się, że spalali więcej kalorii, ponieważ wzrastało ich tętno. Średnio pozwoliło to na utratę 42 kcal na godzinę. Łatwo możesz więc obliczyć, że stanie przez 8 godzin dziennie w pracy pomoże w pozbyciu się około 336 kalorii, bez żadnych ćwiczeń.

Łatwe odchudzanie? Stój jak najwięcej!

Nie zawsze praca na stojąco jest możliwa. Twój szef musiałby zainwestować w specjalne biurka. Jeśli jednak pracujesz zdalnie ? zastanów się, czy nie warto zamówić mebla do domu. Siedzący tryb życia nie dość, że sprzyja odkładaniu tkanki tłuszczowej, to jeszcze zwiększa ryzyko wielu chorób. Jednym słowem, siedzenie ogólnie nam nie służy. Jeśli jednak musisz siedzieć za biurkiem w pracy, staraj się jak najwięcej stać poza nią, by tracić kalorie w ciągu dnia. Przykładowo, bierz prysznice zamiast kąpieli, rozmawiaj przez telefon na stojąco albo nie siadaj podczas jazdy w autobusie czy tramwaju. To proste czynności, które będą pomocne w odchudzaniu bez ćwiczeń.

Działaj kompleksowo, aby spalać tłuszcz

Oczywiście samo stanie nie będzie skuteczne w odchudzaniu, jeśli nie zadbasz o odpowiednią dietę czy nie wprowadzisz do swojego życia choć odrobiny ruchu (ćwiczenia wcale nie są takie straszne). Tylko kompleksowe działania pomogą pozbyć się tłuszczu i zyskać nie tylko wymarzony wygląd, ale i lepsze samopoczucie.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI
+48 58 681 80 17
+48 515 122 500
sulmet@sulmet.com.pl
ADRES PRODUCENTA
SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
ODWIEDŹ NAS NA:
facebooku
Copyright © Flyingdesk®   /   Projekt i realizacja Fabryka e-biznesu