Co warto wiedzieć przed zakupem biurka z regulowana wysokością?

Zakup biurka z regulowaną wysokością blatu to bardzo ważna decyzja, dlatego powinna być dokładnie przemyślana. Niezależnie czy nabywamy mebel do biura czy też do gabinetu w domu, wyborowi podlega wiele aspektów, które w znacznej mierze decydują o funkcjonalności oraz komforcie użytkowania całej konstrukcji. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim ergonomię, jakość materiałów czy też ogólny design mebla, aby jak najlepiej wpasował się on w wystrój całego pomieszczenia.

Biurko z regulowaną wysokością blatu zostało opracowane w celu zatroszczenia się o zdrowie użytkownika, dlatego jego konstrukcja powinna dostarczać komfort eksploatacji zarówno dla niskich, jak i wysokich osób. Najodpowiedniejszy mebel to taki, który posiada szeroki zakres regulacji wysokości. Najnowocześniejsze modele zostały wyposażone w systemy, dzięki którym podnoszenie i opuszczanie blatu można kontrolować z pozycji smartfona, co jest bardzo dużą wygodą w czasie pracy.

Jak duże biurko kupić?

Poza zakresem wysokości oraz zastosowanymi systemami, niezwykle ważnym aspektem jest powierzchnia blatu. Dostosowanie wielkości mebla do warunków panujących w pomieszczeniu sprawi, że będzie ono optymalnym i estetycznym uzupełnieniem gabinetu, w którym wszystko ma swoje miejsce. Istotny jest także udźwig całej konstrukcji. Projektanci wykonujący na biurkach odręczne rysunki będą mieli zupełnie inne potrzeby niż informatycy korzystający z komputerów, kilku monitorów oraz licznych akcesoriów stawianych na blacie, dlatego tak istotne jest dobranie najoptymalniejszego udźwigu mechanizmu do indywidualnych potrzeb klientów.

Innymi ważnymi aspektami, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem biurka z regulowaną wysokością jest szybkość przemieszczania się blatu czy też zastosowane materiały. Jakościowy stelaż powinien odznaczać się wytrzymałością oraz musi gwarantować stabilność całej konstrukcji.

Praca na stojąco przyczynia się do wzrostu produktywności, lepszego samopoczucia, a także pozwala uniknąć problemów z bolącymi stawami i kręgosłupem, dlatego biurka z regulacją powinny być obowiązkowym wyposażeniem różnego rodzaju urzędów czy też korporacji.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI
+48 58 681 80 17
+48 515 122 500
sulmet@sulmet.com.pl
ADRES PRODUCENTA
SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
ODWIEDŹ NAS NA:
facebooku
Copyright © Flyingdesk®   /   Projekt i realizacja Fabryka e-biznesu