Ergonomiczna praca z Flying Desk

Zwiększoną wydajność, a zarazem znacząco lepsze samopoczucie pracowników można osiągnąć na wiele sposobów. Jednak do podstawowych, a zarazem wbrew pozorom najłatwiejszych, należy zadbanie o właściwą ergonomię pracy przy komputerze. Zasady BHP, jak i inne normy prawne określają standardowe wymagania dotyczące pracy siedzącej, które stanowią jedynie zalążek możliwości optymalizacji pracy biurowej. W tym artykule pokażemy, jak dużą poprawę może wprowadzić już sama zmiana standardowego biurka na Flyingdesk.

Dostosowywanie się do zmiennych potrzeb

Wiele osób przyzwyczaiło się do sposobu myślenia, że praca biurowa oznacza ośmiogodzinne siedzenie przy biurku, realizując dowolne obowiązki służbowe. Odstrasza to każdego, kto zdaje sobie sprawę, jak szkodliwy dla organizmu jest taki tryb życia.
Flyingdesk udowadnia, że każdy może ergonomicznie pracować przy biurku jednocześnie nie obciążając kręgosłupa. Dzięki unikalnej konstrukcji elektryczny stelaż biurka w pełni dopasowuje się do potrzeb pracownika – niezależnie czy w danym momencie preferuje pracę na stojąco czy siedząco.

aranżacja flyingdesk

Wygoda prowadząca do mniejszego zmęczenia

Pracownik, który sam może decydować, w jakiej pozycji będzie wypełniał zadania wynikające z jego obowiązków służbowych, to pracownik, który potrzebuje znacznie mniej przerw i na dodatek są one krótsze! Przekłada się to również na większe zadowolenie, wynikające z satysfakcji wykonania większej ilości pracy nie wiążącej się ze wzmożonym zmęczeniem oraz bólem pleców. Sprawniejsza oraz wydajniejsza praca to także zyski dla przedsiębiorstwa, czyli inwestycja w Flyingdesk zwróci się znacznie szybciej, niż można przewidywać.

Intuicyjna obsługa = automatyzacja działań

Dużym problemem w przypadku regulowanych stelaży biurek jest potrzeba ich manualnego ustawiania do pożądanej wysokości. Jest to działanie nie tylko męczące, ale również rozpraszające – w rezultacie obniżające ergonomię pracy. W przypadku Flyingdesk problem ten zostaje całkowicie wyeliminowany. Stelaż jest regulowany elektrycznie, a sterowanie
odbywa się poprzez naciśnięcie panelu sterującego w górę lub dół lub przy pomocy modułu Bluetooth- poprzez aplikację dostępną zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. Dzięki temu zmiana wysokości położenia blatu jest szybka, intuicyjna i nie wymaga przerwania procesu kreatywnego w głowie pracownika.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI
+48 58 681 80 17
+48 515 122 500
sulmet@sulmet.com.pl
ADRES PRODUCENTA
SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
ODWIEDŹ NAS NA:
facebooku
Copyright © Flyingdesk®   /   Projekt i realizacja Fabryka e-biznesu