Jakie biurko dla pracowników gdy już wrócą do biur?

Bardzo wielu pracowników było w ostatnim czasie zmuszonych do wykonywania swoich obowiązków służbowych w domu. Nie zawsze panują tam jednak warunki sprzyjające efektywnej pracy – biegające dzieci, remont u sąsiadów czy problemy z Internetem ? to tylko niektóre z możliwych scenariuszy, które mogły skutecznie odwracać uwagę od pracy. Nie bez znaczenia w takich sytuacjach jest również odpowiedni dobór biurka, ponieważ zapewne tylko niewielka część mieszkań posiada profesjonalne biurko do kilkugodzinnej pracy. Wiele osób pracowało pewnie przy blatach lub stołach niedostosowanych do pozycji siedzenia, co jest bardzo szkodliwe dla kręgosłupa oraz stawów.

Zadbaj o pracowników

W czasach, gdy stopniowo wszystko wraca do normy, a zatrudnieni powracają do swoich stałych miejsc pracy warto w sposób szczególny zatroszczyć się o ich zdrowie oraz jakość wykonywanych obowiązków służbowych. Z pomocą przychodzi przede wszystkim biurko z regulacją wysokości. Na jego blacie można obsługiwać komputer, wypełniać dokumenty czy też odbywać wideokonferencje zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej, co jest bardzo dużym odciążeniem dla mięśni i stawów.

Jak to działa?

Biurko z regulowaną wysokością blatu można obsługiwać za pomocą smartfona, tabletu, laptopa lub specjalnie stworzonego panelu. Dokładnie opracowany i stworzony mechanizm umożliwia pionowe przemieszczanie blatu w taki sposób, aby móc pracować nie tylko na wygodnym fotelu w pozycji siedzącej, ale również wykonywać swoje obowiązki stojąc, gdy tylko zajdzie potrzeba ruszenia się z miejsca.

Pozytywy także dla szefa

Nie tylko pracownik, ale i jego szef może odczuć pozytywy płynące z montażu regulowanych biurek w przestrzeni firmy. Tego typu konstrukcje sprawiają, że pracownik może przez pełne 8 godzin wykonywać swoje obowiązki w pozycji stojącej, co pozytywnie wpływa na krążenie, a także powoduje, że zatrudnieni nie czują się ospali na swoim fotelu. Przekłada się to przede wszystkim na wzrost wydajności pracy oraz lepsze samopoczucie pracowników.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI
+48 58 681 80 17
+48 515 122 500
sulmet@sulmet.com.pl
ADRES PRODUCENTA
SULMET Fabryka Okuć Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 19
83-305 Pomieczyno
ODWIEDŹ NAS NA:
facebooku
Copyright © Flyingdesk®   /   Projekt i realizacja Fabryka e-biznesu